• Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

Blog - ODN

Konferencja "Aktywna tablica w praktyce"

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele,

Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie zapraszają do udziału w konferencji przedstawicieli szkół i placówek oświatowych (2 osoby z każdej szkoły/placówki z wybranych powiatów), zakwalifikowanych do objęcia wsparciem finansowym w ramach Rządowego Programu pt. „Aktywna tablica”.

Celem programu „Aktywna tablica” jest rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Zaproszenie kierujemy ponownie do tych szkół/placówek, które jeszcze nie zarejestrowały swoich przedstawicieli do udziału w konferencji.

Temat konferencji: „Aktywna tablica w praktyce”

Termin: 27 listopada 2017 r., godz. 10.00

Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie – aula główna, ul. Adama Mickiewicza 5.

Adresaci konferencji: 2 przedstawicieli szkoły/placówki z wybranych powiatów, zakwalifikowanej do udziału w projekcie (wg załączonej listy szkół/placówek objętych zaproszeniem)


Zachęcamy do udziału i jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem programu „Aktywna tablica” wymagana jest obecność przedstawicieli szkół w konferencjach i innych szkoleniach organizowanych w ramach w/w projektu.

Poniżej załączamy  listę szkół i placówek oświatowych, do których kierujemy zaproszenie.

Prosimy o rejestrację 2 przedstawicieli z każdej szkoły/placówki do dnia 23 listopada 2017 r.

Kontakt: Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, Dział Organizacji Szkoleń i Marketingu

tel. 65 529 90 62 w. 31

Program

Formularz rejestracyjny

Lista zakwalifikowanych szkół/placówek do udziału w Rządowym Programie „Aktywna tablica” i zaproszonych na konferencję w dniu 27 listopada br. o godz. 10.00 w auli głównej PWSZ w Lesznie:

Lp.

nr organu

organ prowadzący szkołę

powiat

nazwa szkoły

adres szkoły

1

307

Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "Rodzice - Dzieciom" w Urbanowie

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie

Urbanowo 37, 64-330 Opalenica

2

255

Powiat Wolsztyński

wolsztyński

Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 w Wolsztynie

ul. 5 Stycznia 14, 64-200 Wolsztyn

3

237

Powiat Kościański

kościański

Szkoła Podstawowa Specjalna w Kościanie

ul. Marii Konopnickiej 1,
64-000 Kościan

4

338

Paweł Kuropka

leszno

Akademia Odkrywców Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lesznie

ul. Iglasta4, 64-100 Leszno

5

94

Miasto Leszno

leszno

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lesznie

Al. Zygmunta Krasińskiego 2,
64-100 Leszno

6

94

Miasto Leszno

leszno

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lesznie

ul. Rynek Zaborowski 41,
64-100 Leszno

7

94

Miasto Leszno

leszno

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Lesznie

Al. Jana Pawła II 10,  64-100 Leszno

8

94

Miasto Leszno

leszno

Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie

ul. Tadeusza Rejtana 1, 64-100 Leszno

9

94

Miasto Leszno

leszno

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie

Al. Jana Pawła II 10,  64-100 Leszno

10

94

Miasto Leszno

leszno

Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen.dyw.Stefana Roweckiego

ul. Rumuńska 6 ab, 64-100 Leszno

11

94

Miasto Leszno

leszno

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej- Curie w Lesznie

Pl. Jana Metziga14, 64-100 Leszno

12

359

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I
w Poznaniu

nowotomyski

I Akademicka Szkoła Podstawowa

os. Północ 37a, 64-300 Nowy Tomyśl

13

141

Gmina Piaski

gostyński

Szkoła Podstawowa im bł. Edmunda Bojanowskiego w Szalejewie

Szalejewo Pierwsze 87, 63-820 Piaski

14

96

Gmina Lipno

leszczyński

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Lipnie

ul. Powstańców Wlkp. 68, 64-111 Lipno

15

96

Gmina Lipno

leszczyński

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Wilkowicach

Wilkowice, ul. Szkolna 28,
64-115 Święciechowa

16

83

Gmina Krobia

gostyński

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Ziemi Biskupiańskiej w Starej Krobi

Stara Krobia 71, 63-840 Krobia

17

221

Gmina Zbąszyń

nowotomyski

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Chrośnicy

Chrośnica 54, 64-360 Zbąszyń

18

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Wolsztynie

ul. Wschowska 15, 64-200 Wolsztyn

19

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Szkoła Podstawowa w Karpicku

Karpicko, ul. Wczasowa 72, 62-400 Wolsztyn

20

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. M. Drzymały w Wolsztynie

ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn

21

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wolsztynie

ul. Poniatowskiego 1, 64-200 Wolsztyn

22

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Szkoła Podstawowa w Starym Widzimiu

Stary Widźmin, 62-200 Wolsztyn

23

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Zespół Szkolno -Przedszkolny w Kębłowie

ul. Wolsztyńska 19, 64-223 Kłębowo

24

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świętnie, Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 3, 62-224 Świętno

25

213

Gmina Wolsztyn

wolsztyński

Szkoła Podstawowa im. Misjonarzy Oblatów w Obrze

ul. Szkolna 19, 64-211 Obra

26

192

Gmina Święciechowa

leszczyński

Szkoła Podstawowa w Długiem Starem

Długie Stare, ul. Leszczyńskich 1,
64-100 Leszno

27

189

Gmina Śmigiel

kościański

Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu

ul. M.Konopnickiej 5, 64-030 Śmigiel

28

168

Gmina Siedlec

wolsztyński

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Siedlcu

ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec

29

168

Gmina Siedlec

wolsztyński

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkoli w Kopanicy

Kopanica, ul. Szkolna 2,
 64-225 Kopanica

30

168

Gmina Siedlec

wolsztyński

Szkoła Podstawowa W Tuchorzy

Tuchorza 51, 64-232 Tuchorza

31

168

Gmina Siedlec

wolsztyński

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Belęcinie

Belęcin 76, 64-231 Belęcin

32

159

Gmina Rawicz

rawicki

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Rawiczu

ul. Wały Dąbrowskiego 1,
63-900 Rawicz

33

159

Gmina Rawicz

rawicki

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Rawiczu

ul. Wały Dąbrowskiego 33,
63-900 Rawicz

34

159

Gmina Rawicz

rawicki

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Rawiczu

ul. Mickiewicza 16, 63-900 Rawicz

35

159

Gmina Rawicz

rawicki

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rawiczu

ul. Szkolna 3, 63-900 Rawicz

36

159

Gmina Rawicz

rawicki

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie

Masłowo ul. Śląska 58, 63-900 Rawicz

37

140

Gmina Pępowo

gostyński

Samorządowa szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Skoraszewicach

Skoraszewice 15a, 63-830 Pępowo

38

138

Gmina Pakosław

rawicki

Szkoła Podstawowa w Pakosławiu

ul. Parkowa 15, 63-920 Pakosław

39

138

Gmina Pakosław

rawicki

Szkoła Podstawowa w Sowach

Sowy 76, 63-920 Pakosław

40

138

Gmina Pakosław

rawicki

Szkoła Podstawowa w Chojnie

Chojno 6a, 63-921 Chojno

41

131

Gmina Osieczna

leszczyński

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej

ul. Kopernika 1, 64-113 Osieczna

42

128

Gmina Opalenica

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy

ul. Poznańska 37, 64-330 Opalenica

43

128

Gmina Opalenica

nowotomyski

Szkoła Podstawowa w Porażynie

Porażyn 7, 64-330 Opalenica

44

128

Gmina Opalenica

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich w Rudnikach

Rudniki 87, 64-330 Opalenica

45

128

Gmina Opalenica

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. Bernarda Chrzanowskiego w Wojnowicach

Wojnowice ul. Poznańska 5,
64-330 Opalenica

46

128

Gmina Opalenica

nowotomyski

Szkoła Podstawowa w Dakowach Mokrych

Dakowy Mokre ul. Szkolna 8,
64-330 Opalenica

47

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej  w Boruji Kościelnej

Boruja Kościelna, ul. Szkolna 14,
64-300 Nowy Tomyśl

48

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Zespół Przedszkolno-szkolno-Gimnazjalny w Bukowcu

Bukowiec, ul. Kościelna 75,
64-300 Nowy Tomyśl

49

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

os. Północ 25, 64-300 Nowy Tomyśl

50

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Jastrzębsko Stare , Pl. Kościelny 6,
64-300 Nowy Tomyśl

51

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu

ul. Wierzbowa 1, 64-300 Nowy Tomyśl

52

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wytomyślu

Wytomyśl, ul. Szkolna 18,
64-300 Nowy Tomyśl

53

121

Gmina Nowy Tomyśl

nowotomyski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowym Tomyślu

ul. 3 Stycznia 12, 64-300 Nowy Tomyśl

54

108

Gmina Miejska Górka

rawicki

Zespół Szkół w Dłoni

ul. M. Konopnickiej 14,
63-910 Miejska Górka

55

108

Gmina Miejska Górka

rawicki

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Miejskiej Górce

Dłoń 53, 63-910 Miejska Górka

56

100

Gmina Lwówek

nowotomyski

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Zębowie

Zębowo, ul. Długa1, 64-310 Lwówek

57

100

Gmina Lwówek

nowotomyski

Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej

ul. Szkolna 4, 64-310 Lwówek

58

88

Gmina Krzywiń

kościański

Zespół Szkół w Jerce

Jerka, ul. Szkolna 5, 64-010 Krzywiń

59

87

Gmina Krzymów

kościański

Szkoła Podstawowa w Szczepidle

Szczepidło 52, 62-513 Krzymów

60

87

Gmina Krzymów

kościański

Zespół Szkół w Krzymowie

ul. Główna 1, 62-513 Krzymów

61

87

Gmina Krzymów

kościański

Zespół Szkół w Brzeźnie

Brzeźno, ul. Kwiatowa 20A,
62-513 Krzymów

62

85

Gmina Krzemieniewo

leszczyński

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Drobninie

Drobin 25, 64-120 Krzemieniewo

63

85

Gmina Krzemieniewo

leszczyński

Zespół Szkół Gminy Krzemieniewo Przedszkole Szkoła Podstawowa w Garzynie

Garzyn, ul. Leszczyńska 50,
64-120 Krzemieniewo

64

85

Gmina Krzemieniewo

leszczyński

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. J. Ponikiewskiego w Nowym Belęcinie

Nowy Belęcin 30,
64-120 Krzemieniewo

65

83

Gmina Krobia

gostyński

Zespół Szkoły Podstawowej im. prof. J. Zwierzyckiego i Gimnazjum w Krobi

ul. Prof. J. Zwierzyckiego 1,
63-840 Krobia

66

83

Gmina Krobia

gostyński

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach

ul. Szkolna 20, 63-842 Pudliszki

67

73

Gmina Kościan

kościański

Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Racocie

Racot, ul. szkolna 10, 64-000 Kościan

68

52

Gmina Jutrosin

rawicki

Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w Jutrosinie

ul. Wrocławska 27, 63-930 Jutrosin

69

52

Gmina Jutrosin

rawicki

Szkoła Podstawowa w Dubinie

Dubin 150, 63-930 Jutrosin

70

52

Gmina Jutrosin

rawicki

Szkoła Podstawowa  im. Stanisława Ratajczaka w Szkaradowie

Szkaradowo1, 63-930 Jutrosin

71

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi

ul. Hutnika 3, 63-800 Gostyń

72

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Daleszynie

Daleszyn 76, 63-800 Gostyń

73

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Siemowie

Siemowo 102, 63-800 Gostyń

74

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu

ul. Wrocławska 264, 63-800 Gostyń

75

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa im. Wandy Modlibowskiej w Sikorzynie

Sikorzyn 16B, 63-800 Gostyń

76

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie

Kunowo, ul. Szkolna 5, 63-800 Gostyń

77

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Czarnego Legionu w Gostyniu

ul. St. Helsztyńsakiego 8, 63-800 Gostyń

78

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu

ul. Graniczna 1,63-800 Gostyń

79

43

Gmina Gostyń

gostyński

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Eugeniusza Potworowskiego w Goli

Gola 17, 63-800 Gostyń

80

22

Gmina Czempiń

kościański

Szkoła Podstawowa w Głuchowie

Głuchowo, ul. Kościańska 28/30,
64-020 Czempiń

81

6

Gmina Borek Wielkopolski

gostyński

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zimnowodzie

Zimnowoda 7, 63-810 Borek Wielkopolski

82

6

Gmina Borek Wielkopolski

gostyński

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wielkopolskim

ul. Szkolna 1, 63-810 Borek Wielkopolski

83

5

Gmina Bojanowo

rawicki

Szkoła Podstawowa im. bł.Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie

ul. Lipowa 2, 63-940 Bojanowo

84

5

Gmina Bojanowo

rawicki

Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Golinie Wielkiej

Golina Wielka 65A, 63-940 Bojanowo

 

Kontakt

 Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15
64-100 Leszno

tel. 65 529 90 62
fax 65 529 31 09
NIP: 697-10-20-103
REGON: 00 1387 29 0000 000
e-mail: oswiata@cdn.leszno.pl

Redakcja

Godziny urzędowania

Sekretariat

poniedziałek - 8:00 - 16:00
wtorek-piątek 7:30 - 15:30


Organizacja szkoleń
poniedziałek - piątek: 7.30-15.30, parter/pokój nr 13


Biblioteka

Leszno pn – pt 9.00 – 18.00
Filia Rawiczu i Kościanie pn, wt, pt 9.00 – 17.00
śr, cz 9:00 - 16:00
Filia w Gostyniu - pn, wt, pt 9:00 - 17:00
śr 9:00 - 16:00
cz 9:00 - 16:00

 

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami CDN Leszno