• Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

Konsultacje indywidualne

Nauczyciele konsultanci i doradcy zapraszają na konsultacje

Jeżeli podczas naszych szkoleń pojawią  się z Państwa strony pewne pytania lub niejasności związane z tematem lub jeśli nie będą mogli Państwo uczestniczyć w zajęciach w wyznaczonych przez nas terminach, zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych lub grupowych, prowadzonych przez naszych wykładowców - nauczycieli konsultantów i doradców.

Konsultacje są realizowane w trybie całorocznym (również w okresie ferii i wakacji). Mogą być pomocne zarówno w przygotowaniu lekcji, dokumentacji pracy, konkursów, rady szkoleniowej, referatów, czy spotkań z rodzicami.

Nasi specjaliści chętnie podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, udostępnią opracowane materiały oraz udzielą porady w zakresie realizowanych tematów z naszej oferty szkoleniowej. Wystarczy przesłać swoje zgłoszenie telefonicznie, mailowo lub osobiście i ustalić wspólnie termin.
Zapraszamy!

Kontakt do nauczycieli udzielających konsultacji:

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

Nr tel.,

miejsce urzędowania

Donata Waszyńska-Samolak

kierownik pracowni,

nauczyciel konsultant

samolak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 66

parter/1

Iwona Gubańska

nauczyciel konsultant

gubanska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 41

parter/1

Bożena Roszak

nauczyciel konsultant

roszak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 32

parter/ 3

Renata Skowronek

nauczyciel konsultant

skowronek@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 65

I piętro/ 119

Justyna Lorych

nauczyciel konsultant

lorych@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 32

parter/3

Maria Koroniak

nauczyciel konsultant

koroniak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 65

I piętro/119

Anna Dylak

nauczyciel konsultant

dylak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 32

parter/3

 Krystyna Łasowska nauczyciel konsultant lasowska@cdn.leszno.pl

 tel. 65 529 90 62 wew. 29,

       II piętro/206

Jolanta Tonkiewicz nauczyciel konsultant tonkiewicz@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/206

Jolanta Perczak nauczyciel konsultant perczak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/206

Tomasz Kopydłowski nauczyciel konsultant kopydlowski@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/206

Katarzyna Borowiak nauczyciel konsultant borowiak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/201

Anna Władkowska nauczyciel konsutant wladkowska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/201

Marek Gabała nauczyciel konsultant gabala@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/206

Bartłomiej Kaźmierczak nauczyciel konsultant kazmierczak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/206

Harmonogram pracy nauczycieli doradców w roku szkolnym 2019/2020 (aktualizacja 01.03.2020 r.)

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Adres szkoły doradcy

Dyżur metodyczny

1.

mgr Emilia Chrzanowska

chrzanowska@cdn.leszno.pl

tel. 655 122 805

wychowanie przedszkolne

Przedszkole nr 4 w Kościanie

ul. Wyzwolenia 21, 64-000 Kościan

poniedziałek: 12.00-16.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

wtorek: 13.00-15.00 (Przedszkole nr 4 w Kościanie, ul. Wyzwolenia 21)

2.

mgr Justyna Kokocińska

kokocinska@cdn.leszno.pl

tel. 510 093 760

języki obce nowożytne (j. niemiecki, j. angielski)

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie

ul. 1 Maja 1, 64-100 Leszno

poniedziałek: 14.00 – 16.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

wtorek: 9.40-10.40 (ZSRB w Lesznie, ul. 1 Maja 1),

15.00-17.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

środa: 8.45-9.45 (ZSRB w Lesznie, ul. 1 Maja 1)

 

     3.

mgr Edyta Zarembska-Marciniak

zarembska-marciniak@cdn.leszno.pl

tel. 667 696 004

język polski

Zespół Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie

ul. Kurpińskiego 2, 64-000 Leszno

poniedziałek: 14.15 – 16.15 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

wtorek: 9.35 – 11.35 (ZS nr 4 w Lesznie, ul. Kurpińskiego 2)

środa: 13.00-15.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

 

 4.

mgr Karolina Nowak

nowak@cdn.leszno.pl

tel. 669 491 996

matematyka

III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

Pl. Kościuszki 5, 64-100 Leszno

poniedziałek: 14.00-16.30 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/ 119)

wtorek: 13.15-14.45 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

czwartek: 13.00-15.00 (III LO w Lesznie, Plac Kościuszki 5)

5.

mgr Agata Sadowska

sadowska@cdn.leszno.pl

tel. 604 569 409

wychowanie fizyczne

Gimnazjum nr 4 w Lesznie
ul. Bolesława Prusa 33, 64-100 Leszno

poniedziałek: 14.00 – 16.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

wtorek: 8.00 – 10.00 (ZS nr 2 w Lesznie, ul. Prusa 33)

środa: 14.00-16.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

.

6.

mgr Piotr Urbaniak

urbaniak@cdn.leszno.pl

tel. 609 579 700

przedmioty ekonomiczne

Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie

ul. Poniatowskiego 2, 64-100 Leszno

poniedziałek: 14.00-18.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro/119)

czwartek: 14.00-16.00 (ZSE w Lesznie, ul. Poniatowskiego 2)

7.

mgr Justyna Szofer-Andrzejewska

andrzejewska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

świetlica i pomoc psychologiczno-pedagogiczna  

wtorek: 8.00-15.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

 

8.

dr Barbara Foryńska

forynska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

historia i WOS  

poniedziałek: 13.30 - 18.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

wtorek: 9.00-13.30 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

9.

mgr Iwona Gaertig

gaertig@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

geografia  

poniedziałek: 9.00-18.00 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

10.

mgr Elżbieta Koronowska

e.koronowska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

religia  

poniedziałek: 14.15-18.15 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

środa: 8.30-12.30 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

 

11.

mgr Elżbieta Marciniak-Krenz

krenz@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

język polski  

poniedziałek: 12.30-17.30 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

środa: 14.30-18.30 (CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro/205)

 

 

Kontakt

 Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15
64-100 Leszno

tel. 65 529 90 62
fax 65 529 31 09
NIP: 697-10-20-103
REGON: 00 1387 29 0000 000
e-mail: oswiata@cdn.leszno.pl

Numer rachunku PKO Bank Polski S.A. 24 1020 4027 0000 1702 1519 5287

Dane do faktury

Nabywca:

Województwo Wielkopolskie

Al. Niepodległości 34

61-714 Poznań

NIP: 778 13 46 888

Odbiorca:

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15

64-100 Leszno

Redakcja

Godziny urzędowania

Sekretariat

poniedziałek - 8:00 - 16:00
wtorek-piątek 7:30 - 15:30


Organizacja szkoleń
poniedziałek - piątek: 7.30-15.30, parter/pokój nr 13


Biblioteka

Leszno pn – pt 9.00 – 18.00
Filia Rawiczu i Kościanie pn, wt, pt 9.00 – 17.00
śr, cz 9:00 - 16:00
Filia w Gostyniu - pn, wt, pt 9:00 - 17:00
śr 9:00 - 16:00
cz 9:00 - 16:00

 

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami CDN Leszno