• Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

Sieci współpracy i samokształcenia

                                        Sieci współpracy i samokształcenia CDN w Lesznie w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Nazwa sieci

Koordynator

Kontakt

1.

Sieć współpracy i samokształcenia "Między biologią a chemią"

mgr Katarzyna Borowiak

mgr Anna Władkowska

borowiak@cdn.leszno.pl

wladkowska@cdn.leszno.pl

2.

Sieć współpracy i samokształcenia „Klub Dyrektora Szkoły”

mgr Leszek Zaleśny

zalesny@cdn.leszno.pl

3.

Sieć współpracy i samokształcenia doradców zawodowych

mgr Maria Koroniak

koroniak@cdn.leszno.pl

4.

Sieć współpracy i samokształcenia dyrektorów szkół prowadzących kształcenie branżowe

mgr Maria Koroniak

koroniak@cdn.leszno.pl

5.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli kształcenia branżowego

mgr Maria Koroniak

koroniak@cdn.leszno.pl

6.

Sieć współpracy i samokształcenia „Cyfrowy piórnik nauczyciela języka obcego. Multimedia w dydaktyce języków obcych"

mgr Justyna Kokocińska

kokocinska@cdn.leszno.pl

7.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli doradców metodycznych w CDN w Lesznie

mgr Justyna Kokocińska

kokocinska@cdn.leszno.pl

8.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli konsultantów CDN w Lesznie

mgr Donata Waszyńska-Samolak

samolak@cdn.leszno.pl

9.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowania fizycznego wszystkich typów szkół

mgr Agata Sadowska

sadowska@cdn.leszno.pl

10.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki

mgr Karolina Nowak

nowak@cdn.leszno.pl

11.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowania fizycznego

mgr Agata Sadowska

sadowska@cdn.leszno.pl

12.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki Miasta Leszna

mgr Karolina Nowak

nowak@cdn.leszno.pl

13.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy szkolnych Miasta Leszna

mgr Renata Bednarczyk

bednarczyk@cdn.leszno.pl

14.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów zawodowych w szkołach branżowych i technikach

mgr Maria Koroniak

koroniak@cdn.leszno.pl

15.

Sieć współpracy dyrektorów szkół prowadzących kształcenie branżowe

mgr Maria Koroniak

koroniak@cdn.leszno.pl

16.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy powiatu gostyńskiego

mgr Grażyna Turz

turz@cdn.leszno.pl

17.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy w CDN w Lesznie

mgr Grażyna Sobota

sobota@cdn.leszno.pl

18.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli języka polskiego CDN w Lesznie

mgr Iwona Gubańska

mgr Edyta Zarembska-Marciniak

gubanska@cdn.leszno.pl

zarembska-marciniak@cdn.leszno.pl

19.

Sieć współpracy i samokształcenia - awans zawodowy nauczyciela

mgr Edyta Zarembska-Marciniak

zarembska-marciniak@cdn.leszno.pl

20.

Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli historii i WOS-u

mgr Renata Skowronek

skowronek@cdn.leszno.pl

 

Kontakt

 Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15
64-100 Leszno

tel. 65 529 90 62
fax 65 529 31 09
NIP: 697-10-20-103
REGON: 00 1387 29 0000 000
e-mail: oswiata@cdn.leszno.pl

Numer rachunku PKO Bank Polski S.A. 24 1020 4027 0000 1702 1519 5287

Dane do faktury

Nabywca:

Województwo Wielkopolskie

Al. Niepodległości 34

61-714 Poznań

NIP: 778 13 46 888

Odbiorca:

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15

64-100 Leszno

Redakcja

Godziny urzędowania

Sekretariat

poniedziałek - 8:00 - 16:00
wtorek-piątek 7:30 - 15:30


Organizacja szkoleń
poniedziałek - piątek: 7.30-15.30, parter/pokój nr 13


Biblioteka

Leszno pn – pt 9.00 – 18.00
Filia Rawiczu i Kościanie pn, wt, pt 9.00 – 17.00
śr, cz 9:00 - 16:00
Filia w Gostyniu - pn, wt, pt 9:00 - 17:00
śr 9:00 - 16:00
cz 9:00 - 16:00

 

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami CDN Leszno