INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych pozyskanych przez stronę www jest Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, ul. B.Chrobrego 15. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Obraz

Krystyna Łasowska

nauczyciel-konsultant
pokój 206 (II piętro)
e-mail: lasowska@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew.29


Jolanta Tonkiewicz

nauczyciel-konsultant
pokój 206 (II piętro)
e-mail: tonkiewicz@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew.29


Jolanta Perczak

nauczyciel-konsultant
pokój 206 
(II piętro)
e-mail: perczak@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew.29


Katarzyna Borowiak

nauczyciel-konsultant
pokój 201 
e-mail: borowiak@cdn.leszno.pl

telefon: 65 529 90 62 wew.29


Anna Władkowska

nauczyciel-konsultant
pokój 201 
e-mail: wladkowska@cdn.leszno.pl

telefon: 65 529 90 62 wew.29


Tomasz Kopydłowski

nauczyciel-konsultant
pokój 206 
e-mail: kopydlowski@cdn.leszno.pl

telefon: 65 529 90 62 wew.29


Bartłomiej Kaźmierczak

nauczyciel-konsultant
pokój 206 
e-mail: kazmierczak@cdn.leszno.pl

telefon: 65 529 90 62 wew.29


Marek Gabała

nauczyciel-konsultant
pokój 206 
e-mail: gabala@cdn.leszno.pl

telefon: 65 529 90 62 wew.29


 

Obraz

Donata Waszyńska-Samolak

kierownik pracowni, nauczyciel-konsultant
pokój 1 (parter)
e-mail: samolak@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 66


dr Bożena Roszak

nauczyciel-konsultant
pokój 3 (parter)
e-mail: roszak@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 32


Iwona Gubańska

nauczyciel-konsultant
pokój 119 (1 piętro)
e-mail: gubanska@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 41


Justyna Lorych

nauczyciel-konsultant
pokój (parter)
e-mail: lorych@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 32


Anna Dylak

nauczyciel-konsultant
pokój (parter)
e-mail: dylak@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 32


Maria Koroniak

nauczyciel-konsultant
pokój 202 (II piętro) 
e-mail: koroniak@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 65



Renata Skowronek

nauczyciel-konsultant
pokój 202 (II piętro) 
e-mail: skowronek@cdn.leszno.pl
telefon: 65 529 90 62 wew. 65