INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych pozyskanych przez stronę www jest Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, ul. B.Chrobrego 15. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.ObrazekMiło nam powitać wszystkich Nauczycieli - sympatyków Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie.

Naszą misją jest projektowanie i prowadzenie efektywnych i przydatnych w pracy zawodowej szkoleń, precyzyjnie dostosowanych do zmieniających się potrzeb nauczycieli wszystkich typów szkół i placówek.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony tych, którzy żywo zainteresowani są rozwojem swoich kompetencji zawodowych, wzrostem efektywności pracy pedagogicznej i dydaktycznej, pomnażaniem umiejętności
i zasobów w zakresie szeroko pojętej pracy z uczniem.

Jesteśmy po to, by informować o zmianach w prawie oświatowym, precyzyjnie odpowiadać na potrzeby środowiska pedagogicznego, promować nowoczesne, osadzone w najnowszych technologiach formy i metody pracy, wzbogacać, inspirować i modernizować warsztat pracy każdego nauczyciela.

Nauczycielu – w naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz: praktyczne i sprawdzone rozwiązania metodyczne, inspirujące przykłady zastosowania w nich obszarów wiedzy, niekonwencjonalne i efektywne sposoby pracy z uczniem o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych.

Jesteśmy po to, by wspomagać, projektować, stymulować i inspirować Twoją karierę zawodową.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

 

 Dyrektor 
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie
Paweł Borowski