Szanowni Państwo,

Poznańskie Centrum Dziedzictwa oraz Spółka Celowa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu podjęły się realizacji badania “potrzeb wytchnieniowych” nauczycielek i nauczycieli szkół podstawowych i średnich w Wielkopolsce.

Zdajemy sobie sprawę, że m.in. wyzwania edukacji zdalnej w czasie pandemii, jej wielorakie skutki, z którymi muszą się Państwo mierzyć obecnie w szkołach, a także organizacja kształcenia dzieci i młodzieży w związku z trwającą w Ukrainie wojną to duża odpowiedzialność i obciążenie, mogące wywoływać zmęczenie fizyczne i psychiczne.

W przygotowanym badaniu chcielibyśmy zapytać Państwa o ocenę pomysłów na stworzenie przez poznańskie instytucje kultury, dedykowanej, niekomercyjnej “oferty wytchnieniowej” (spotkań, warsztatów i in.) tylko dla nauczycielek(-i). Zebrane wyniki zamierzamy wykorzystać w pracy z teatrami, muzeami, kinami czy domami kultury, aby powstała oferta dobrze dopasowana do Państwa potrzeb i oczekiwań - dająca wytchnienie w obszarze fizycznym, psychicznym i emocjonalnym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w badaniu - ankieta ma charakter anonimowy, zawiera jedynie 5 pytań, jej wypełnienie trwa 6 minut:


https://ofertawytchnieniowa.webankieta.pl/


Ankieta będzie aktywna do 4 czerwca br.

 

Z wyrazami szacunku
dr Monika Herkt, Dyrektor https://pcd.poznan.pl/
dr inż. Jakub Jasiczak, Prezes https://scuep.pl/
kom. 501 862 202