• Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

Konsultanci / Doradcy

Konsultanci / Doradcy

 

Nauczyciele konsultanci

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

Nr tel., miejsce urzędowania

mgr Paweł Borowski 

dyrektor,

nauczyciel konsultant

oswiata@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 20,

I piętro/pokój 108

mgr Leszek Zaleśny 

wicedyrektor,

nauczyciel konsultant 

zalesny@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 42,

II piętro/pokój 207

mgr Donata Waszyńska-Samolak

kierownik pracowni,

nauczyciel konsultant

samolak@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew.  66,

parter/pokój 1

mgr Iwona Gubańska

nauczyciel konsultant

gubanska@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 41,

parter/pokój 1

dr Bożena Roszak

nauczyciel konsultant

roszak@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 32,

parter/pokój 3

mgr Renata Skowronek

nauczyciel konsultant

skowronek@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 65,

II piętro/pokój 202

mgr Justyna Lorych

nauczyciel konsultant

lorych@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 32,

parter/pokój 3

mgr Maria Koroniak

nauczyciel konsultant

koroniak@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 65

II piętro/pokój 202

mgr Anna Dylak

nauczyciel konsultant

dylak@cdn.leszno.pl

tel. 655299062 wew. 32,

parter/pokój 3

mgr Krystyna Łasowska

kierownik pracowni

nauczyciel konsultant

lasowska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29,

II piętro/pokój 206

mgr Jolanta Tonkiewicz nauczyciel konsultant tonkiewicz@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29,

II piętro/pokój 206

mgr Jolanta Perczak nauczyciel konsultant perczak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29,

II piętro/pokój 206

mgr Tomasz Kopydłowski nauczyciel konsultant kopydlowski@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29,

II piętro/pokój 206

mgr Katarzyna Borowiak nauczyciel konsultant

borowiak@cdn.leszno.pl

 

tel. 65 529 90 62 wew.29,

II piętro/pokój 201

mgr Anna Władkowska nauczyciel konsultant wladkowska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/ pokój 201

mgr Marek Gabała nauczyciel konsultant gabala@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29

II piętro/pokój 206

mgr Batłomiej Kaźmierczak nauczyciel konsultant

kazmierczak@cdn.leszno.pl

 

tel. 65 529 90 62 wew.29

II piętro/ pokój 206

Nauczyciele doradcy metodyczni (aktualizacja 02.12.2019 r.)

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmiot

Adres szkoły doradcy

Dyżur metodyczny

1.

mgr Emilia Chrzanowska

chrzanowska@cdn.leszno.pl

tel. 655 122 805

wychowanie przedszkolne

Przedszkole nr 4 w Kościanie

ul. Wyzwolenia 21, 64-000 Kościan

poniedziałek 12.00-16.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro, p. 119.

wtorek 13.00-15.00 - Przedszkole nr 4 w Kościanie, ul. Wyzwolenia 21.

2.

mgr Justyna Kokocińska

kokocinska@cdn.leszno.pl

tel. 510 093 760

języki obce nowożytne (j. niemiecki, j. angielski)

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie

ul. 1 Maja 1, 64-100 Leszno

poniedziałek: 14.00 – 16.00 i wtorek: 15.00-17.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro, p. 119.

wtorek: 9.40-10.40 i środa: 8.45-9.45 - ZSRB w Lesznie, ul. 1 Maja 1.

 

     3.

mgr Edyta Zarembska-Marciniak

zarembska-marciniak@cdn.leszno.pl

tel. 667 696 004

język polski

Zespół Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie

ul. Kurpińskiego 2, 64-000 Leszno

poniedziałek: 14.15 – 16.15 i środa: 13.00-15.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro, p. 119.

wtorek: 9.35 – 11.35 - ZS nr 4 w Lesznie, ul. Kurpińskiego 2.

 4.

mgr Karolina Nowak

nowak@cdn.leszno.pl

tel. 669 491 996

matematyka

III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

Pl. Kościuszki 5, 64-100 Leszno

poniedziałek: 15.00-17.30 i wtorek: 13.15-14.45 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro, p. 119.

czwartek 13.00-15.00 - III LO w Lesznie, Plac Kościuszki 5.

5.

mgr Agata Sadowska

sadowska@cdn.leszno.pl

tel. 604 569 409

wychowanie fizyczne

Gimnazjum nr 4 w Lesznie
ul. Bolesława Prusa 33, 64-100 Leszno

poniedziałek:14.00 – 16.00 i środa: 14.00-16.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro, p. 119.

wtorek: 8.00 – 10.00 - ZS nr 2 w Lesznie, ul. Prusa 33.

6.

mgr Piotr Urbaniak

urbaniak@cdn.leszno.pl

tel. 609 579 700

przedmioty ekonomiczne

Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie

ul. Poniatowskiego 2, 64-100 Leszno

poniedziałek: 14.00-18.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, I piętro, p. 119

czwartek: 14.00-16.00 - ZSE w Lesznie, ul. Poniatowskiego 2.

7.

mgr Justyna Szofer-Andrzejewska

andrzejewska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

świetlica i pomoc psychologiczno-pedagogiczna  

wtorek: 8.00-15.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, ul. Chrobrego 15, II piętro, p. 205.

 

8.

dr Barbara Foryńska

forynska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

historia i WOS  

poniedziałek: 13.30 - 18.00, wtorek: 9.00-13.30 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro, p. 205.

9.

mgr Iwona Gaertig

gaertig@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

geografia  

poniedziałek: 9.00-18.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro, p. 205.

10.

mgr Elżbieta Koronowska

e.koronowska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

religia  

poniedziałek: 14.15-18.15, środa: 8.30-12.30 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro, p. 205.

 

11.

mgr Elżbieta Marciniak-Krenz

krenz@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62

język polski  

poniedziałek: 12.30-17.00, środa: 13.30-18.00 - CDN w Lesznie, ul. Chrobrego 15, II piętro, p. 205.

 

 

 

Kontakt

 Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15
64-100 Leszno

tel. 65 529 90 62
fax 65 529 31 09
NIP: 697-10-20-103
REGON: 00 1387 29 0000 000
e-mail: oswiata@cdn.leszno.pl

Numer rachunku PKO Bank Polski S.A. 24 1020 4027 0000 1702 1519 5287

Dane do faktury

Nabywca:

Województwo Wielkopolskie

Al. Niepodległości 34

61-714 Poznań

NIP: 778 13 46 888

Odbiorca:

Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15

64-100 Leszno

Redakcja

Godziny urzędowania

Sekretariat

poniedziałek - 8:00 - 16:00
wtorek-piątek 7:30 - 15:30


Organizacja szkoleń
poniedziałek - piątek: 7.30-15.30, parter/pokój nr 13


Biblioteka

Leszno pn – pt 9.00 – 18.00
Filia Rawiczu i Kościanie pn, wt, pt 9.00 – 17.00
śr, cz 9:00 - 16:00
Filia w Gostyniu - pn, wt, pt 9:00 - 17:00
śr 9:00 - 16:00
cz 9:00 - 16:00

 

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami CDN Leszno