• Biuletyn Informacji Publicznej Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

Konsultanci / Doradcy

Konsultanci / Doradcy

 

 

Nauczyciele konsultanci

Imię i nazwisko

Stanowisko

e-mail

Nr tel., miejsce urzędowania

Paweł Borowski 

dyrektor,

nauczyciel konsultant

oswiata@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 20,

I piętro/pokój 108

Leszek Zaleśny 

wicedyrektor,

nauczyciel konsultant 

zalesny@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 42,

II piętro/pokój 207

Donata Waszyńska-Samolak

kierownik pracowni,

nauczyciel konsultant

samolak@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew.  66,

parter/pokój 1

Iwona Gubańska

nauczyciel konsultant

gubanska@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 41,

parter/pokój 1

dr Bożena Roszak

nauczyciel konsultant

roszak@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 32,

parter/pokój 3

Renata Skowronek

nauczyciel konsultant

skowronek@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 65,

I piętro/pokój 119

Justyna Lorych

nauczyciel konsultant

lorych@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 32,

parter/pokój 3

Maria Koroniak

nauczyciel konsultant

koroniak@cdn.leszno.pl

tel. 65 5299062 wew. 65

I piętro/pokój 119

Anna Dylak

nauczyciel konsultant

dylak@cdn.leszno.pl

tel. 655299062 wew. 32,

parter/pokój 3

Krystyna Łasowska

kierownik pracowni

nauczyciel konsultant

lasowska@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew.29,

I piętro/pokój 118

Jolanta Tonkiewicz nauczyciel konsultant tonkiewicz@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29,

I piętro/pokój 118

Jolanta Perczak nauczyciel konsultant perczak@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29,

I piętro/pokój 118

Tomasz Kopydłowski nauczyciel konsultant kopydlowski@cdn.leszno.pl

tel. 65 529 90 62 wew. 29,

I piętro/pokój 118

Nauczyciele doradcy metodyczni

Lp.

Imię i nazwisko

Dane kontaktowe

Przedmiot

Adres szkoły doradcy

Dyżur metodyczny

  1.  

Emilia Chrzanowska

chrzanowska@cdn.leszno.pl

tel. 655 122 805

wychowanie przedszkolne

Przedszkole nr 4 w Kościanie

ul. Wyzwolenia 21

64-000 Kościan

CDN Leszno:

poniedziałek: 12.00 – 16.00

 

  1.  

Violetta Michalczak

michalczak@cdn.leszno.pl

tel. 655 180 227

kształcenie zintegrowane

Zespół Szkół w Czaczu

ul. Parkowa 2

64-030 Śmigiel

nieobecna
  1.  

Justyna Kokocińska

kokocinska@cdn.leszno.pl

tel. 510 093 760

języki obce nowożytne (j. niemiecki, j. angielski)

Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie

ul. 1 Maja 1

64-100 Leszno

CDN Leszno:

poniedziałek: 14.00 – 16.00

wtorek: 15.00 – 17.00

  1.  

Edyta Zarembska-Marciniak

zarembska-marciniak@cdn.leszno.pl

tel. 667 696 004

język polski

Zespół Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie

ul. Kurpińskiego 2

64-000 Leszno

CDN Leszno:

poniedziałek: 14.00 – 16.00

wtorek: 15.20 – 17.20

  1.  

Karolina Nowak

nowak@cdn.leszno.pl

tel. 669 491 996

matematyka

III Liceum Ogólnokształcące w Lesznie

pl. Kościuszki 5

64-100 Leszno

CDN Leszno:

poniedziałek: 14.00 – 16.00

środa: 10.00 – 12.00

6.

Agata Sadowska

sadowska@cdn.leszno.pl

tel. 604 569 409

wychowanie fizyczne

Gimnazjum nr 4 w Lesznie
ul. Bolesława Prusa 33
64-100 Leszno

CDN Leszno:

poniedziałek:14.00 – 16.00

wtorek: 11.00 – 13.00

7.

Piotr Urbaniak

urbaniak@cdn.leszno.pl

tel. 609 579 700

przedmioty ekonomiczne

Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie

ul. Poniatowskiego 2

64-100 Leszno

CDN Leszno:

poniedziałek: 14.00 – 18.00

8.

Lucyna Tęga

doradcatl@gmail.com

matematyka, organizacja i zarządzanie oświatą

Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Gostyniu - Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu

poniedziałek: 15.00-16.30

wtorek: 15.30-17.00

czwartek: 12.00-15.00

piątek: 08.00-14.45

 

 

Kontakt

 Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie

ul. Bolesława Chrobrego 15
64-100 Leszno

tel. 65 529 90 62
fax 65 529 31 09
NIP: 697-10-20-103
REGON: 00 1387 29 0000 000
e-mail: oswiata@cdn.leszno.pl

Redakcja

Godziny urzędowania

Sekretariat

poniedziałek - 8:00 - 16:00
wtorek-piątek 7:30 - 15:30


Organizacja szkoleń
poniedziałek - piątek: 7.30-15.30, parter/pokój nr 13


Biblioteka

Leszno pn – pt 9.00 – 18.00
Filia Rawiczu i Kościanie pn, wt, pt 9.00 – 17.00
śr, cz 9:00 - 16:00
Filia w Gostyniu - pn, wt, pt 9:00 - 17:00
śr 9:00 - 16:00
cz 9:00 - 16:00

 

Obserwuj Nas

Bądź na bieżąco z informacjami CDN Leszno