INFORMACJA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych pozyskanych przez stronę www jest Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, ul. B.Chrobrego 15. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Konferencja

„Edukacja dla demokracji. Problemy ekonomiczne, humanistyczne i społeczno-polityczne” 29 września 2023 r.

Czytaj więcej
Kampania „Bezpieczne wakacje”

Jak przestrzegać, ale nie straszyć? Jak uczyć budowania bezpiecznych granic? Jak modelować zachowania wzmacniające dziecko? Jak rozpoznać symptomy wskazujące na możliwe wykorzystanie seksualne dziecka?

Czytaj więcej
Zaproszenie na galę finałową III Ogólnopolskiego Konkursu

Dyrektor Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej wraz z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty, serdecznie zapraszają na koncert połączony z wręczeniem nagród wybitnym uczniom z Polski oraz ze szkół polskich na całym świecie, biorącym udział w III Ogólnopolskim Konkursie „Ignacy Jan Paderewski – pianista wir…

Czytaj więcej